درامد اجاره ویلا

درامد اجاره ویلا در سال 1403 و روش های افزایش آن

اگر سری به سایت های اجاره ویلا زده باشید,متوجه خواهید شد که افراد زیادی در این زمینه فعالیت و درامد خوبی هم دارند.ما هم در این مقاله قصد داریم تا تمام روش های افزایش درامد از اجاره ویلا را به شما معرفی کنیم و ببینیم که آیا هزینه چندین میلیاردی برای این کار ارزش دارد یا نه.البته بهتر است از همین ابتدا بگوییم که اگر این کار سود کافی نداشت,قطعا این مقدار رقابت در بازار وجود نداشت و همین نشان دهنده بازار عالی این فعالیت است.

عزیزان توجه داشته باشید که باید قبل از محاسبه درامد و روش های افزایش آن,در ابتدا ببینیم که ساخت هر ویلا چقدر هزینه خواهد داشت؟ این موارد بررسی شده با کمک محاسبه گرهای آنلاین به دست آمده و ممکن است تا 5% تفاوت در واقعیت وجود داشته باشد.البته کسانی که به دنبال ساخت ویلا و درامد از آن می روند,معمولا با چند صد میلیون دچار مشکل نمی شوند (یا حتی چند ده میلیون).خب بریم ببینیم که ساخت 3 نوع ویلای مختلف چقدر هزینه دارد.

💲 هزینه ساخت ویلا در سال 1403

دوستان ما برای شروع قصد داریم تا 2 نوع ویلای معمولی و لوکس را مورد بررسی قرار دهیم.البته این هزینه ساخت تنها شامل خود ویلا شده و به هیچ عنوان زمین را دخالت نمی دهیم (چرا که قیمت زمین در مکان های مختلف,تفاوت زیادی با یکدیگر دارند).

هزینه ساخت ویلای لوکس 300 متری (دوبلکس) + درامد روزانه

هزینه ساخت ویلای دوبلکس

بر اساس نتایجی که از سایت های مختلف ایرانی به دست آورده ایم,ساخت یک ویلا با مشخصات زیر بین 5.5 الی 5.9 میلیارد هزینه خواهد داشت که البته این تعرفه بر اساس سال 1403 می باشد.

 • آبنما
 • استخر
 • جکوزی
 • دوبلکس
 • کیفیت عالی (لوکس)
 • آلاچیق
 • آتشکده
 • 100 متر فضاسازی

توجه داشته باشید که هزینه به دست آمده در حالتی است که تمام کارها را خودتان انجام دهید و هیچ مجری استخدام نکنید.ما این کار را به افرادی پیشنهاد می دهیم که برای اولین بار می خواهند یک پروژه ویلا سازی را شروع کنند (استخدام مجری).به هر حال! هزینه ساخت ویلا به همینجا ختم نمی شود و شما برای ساخت یک ویلای دوبلکس 300 متری با 100 متر فضاسازی نیاز به حداقل 300 متر زمین خواهید داشت که قیمت زمین در شهرهای مختلف متفاوت است. اما شما می توانید کمترین قیمت زمین را در مناطق به نسبت خوب از متری 10 میلیون تومان در نظر بگیرید تا به بالا. پس هزینه کلی شما به شکل زیر خواهد بود :

هزینه ساخت : 5.5 الی 5.9 میلیارد

هزینه زمین : 3 میلیارد به بالا

هزینه کل : 8.5 الی 8.9 میلیارد

شاید برایتان این سوال به وجود بیاید درامد اجاره ویلا با این کیفیت چقدر خواهد بود؟ در جواب باید بگوییم که اگر ویلا در مناطقی مانند سهیلیه کرج قرار داشته باشد که به اغلب افراد نزدیک بوده و دسترسی راحت دارد,شما می توانید برای شروع حدود 3 میلیون تومان در هر سرویس درامد داشته باشید. دوستان عزیز توجه کنید که این قیمت تنها برای شروع کار بوده و با افزایش تعداد مشتریان,شما قیمت را کمی بالاتر هم می برید. اگر ما فرض کنیم که شما ویلا را در هر هفته تنها 3 شب اجاره دهید,درامد ماهانه شما چیزی در حدود 28 میلیون تومان خواهد بود. البته این درامد برای ماه های اول می باشد و در بعضی از ماه ها شما حدود 20 روز را پر می کنید که می شود چیزی در حدود 60 میلیون تومان. به هر حال درامد کلی این ویلا چیزی در حدود موارد زیر می باشد :

درامد ماه های اول : 20 الی 40 میلیون تومان

درامد در 6 ماهه دوم : 40 الی 80 میلیون تومان

هزینه ساخت ویلای لوکس 200 متری فلت + درامد روزانه

هزینه ساخت ویلا 200 متری

مورد دوم ویلایی است که از مواد خوب ساخته شده و اینطور نیست که یه ویلای عالی به نظر برسد.این ویلا کاملا فلت بوده و طبقه ندارد و به همین خاطر هزینه ساختش به نسبت کمتر است.برخی از ویژگی های ویلا عبارتند از :

 • استخر معمولی
 • 80 متر فضاسازی
 • فلت
 • مواد ساخت خوب
 • متراژ 200
 • پروژه شهری (ویلایی)

البته این مورد هم دقیقا مانند مورد اول توسط خود کارفرما اجرا می شود ما هزینه مجری را در نظر نگرفته ایم.یکی از مواردی که باید به آن دقت داشته باشید این است که همیشه یک همخوانی بین محل زمین و کیفیت ساخت در نظر بگیرید و اینطور نباشد که شما یک ویلای نه چندان جالب را در زمین چند ده میلیاردی بسازید.

هزینه ساخت : 1.8 الی 2.2 میلیارد

هزینه زمین : 3 میلیارد به بالا

هزینه کل : 4.8 الی 5.2 میلیارد

چنین پروژه ای بیشتری برای کسانی مناسب بوده که می خواهند به تازگی فعالیت خودشان را شروع کنند و هنوز از چالش های کار باخبر نیستند.ویلای ارزان اجاره راحت تری خواهد داشت تنها در صورتی که شما به نظافت و نگهداری از آن اهمیت دهید.چرا که بسیاری از مواقع دیده می شود افراد بعد از گذشت چند ماه یا چند سال,به هیچ عنوان وسایل ویلا را نوسازی نمی کنند و همین باعث کاهش مشتریان خواهد شد.اگر به دنبال هزینه اجاره هر شب این ویلا هستید,باید بگوییم که باتوجه به محل مورد نظر از شبی 2 میلیون تومان در شهرهای اطراف کرج و تهران شروع می شود به بالا که این 1 میلیون تومان از قبلی کمتر است.البته جای پیشرفت ویلاهای معمولی بعد از گذشت چند ماه نسبت به ویلاهای لوکس کمتر بوده و شما نمی توانید در آخر هفته ها,افزایش قیمت زیادی داشته باشید.اما یک ویلای لوکس 3 میلیونی در آخر هفته تا شبی 5 الی 6 میلیون تومان هم می رود.به هر حال,درامد یک ویلای معمولی در ماه های مختلف به شرح زیر می باشد :

درامد ماه های اول : 18 الی 24 میلیون تومان

درامد در 6 ماهه دوم : 24 الی 45 میلیون تومان

البته شما روش های زیادی برای جذب مشتری و افزایش درامد خود دارید که در ادامه با تمام آنها آشنا خواهیم شد. دوستان عزیزی که به دنبال خرید زمین در کرج هستند با هر بودجه ای می توانند همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرند تا بهترین فایل های منطقه را معرفی کنیم.

↗️ بهترین روش های افزایش درامد ویلا

عزیزان توجه داشته باشید که برخی از روش های گفته شده برای یک سری ویلاهای خاص جواب خواهند داد و شما باید ببینید که ویلایتان در کدام دسته قرار دارد.البته اگر بخواهید,تمام این موارد کارساز خواهند بود و در آخر همه چیز به شما بستگی دارد.

ثبت نام در سایت های اجاره ویلا

شاید شما این تصور را داشته باشید که پورسانت این سایت ها بسیاری بالا هستند,اما گاهی مواقع ویلای شما در نقطه ای از ایران قرار دارد که اغلب افراد متوجه وجودش نمی شوند و به همین خاطر شما باید ویلای خودتان را در سایت های مختلف ارائه دهید.البته بعد از مدتی دیگر نیازی به مشتری گرفتن از طریق این سایت ها نیست و همه افراد به شکل مستقیم با خودتان تماس می گیرند و شما هم پورسانت سایت را از مشتری نمی گیرید.

ثبت آگهی در دیوار

شما می توانید یک یا چندین ویلا را به شکل روزانه در دیوار آگهی کنید.بعد از مدتی متوجه افزایش تعداد مشتریان خود خواهید شد و فقط باید با مشتریان به شکلی رفتار کنید که جذب شما شوند.نکته مهم این است که ما مردم در اولین مورد به نحوه برخورد شما توجه می کنیم و ببینیم که آیا اهمیتی به من اقامت کننده می دهید یا خیر.

ارائه خدمات در کنار ویلا

شما می توانید یک سری خدمات مانند برگذاری تولد و دیزاین ویلا هم انجام دهید تا کسانی که به دنبال برگزاری مراسم هم هستند به سمت شما بیایند.برای مثال برخی از ویلاها تنها مخصوص جشن تولد هستند و شما با هزینه 2 الی 5 میلیونی می توانید میز خوراکی,کیک و دیزان سفارش دهید که همین کار بین 1 الی 2 میلیون تومان سود اضافه به همراه دارد.

نتیجه گیری

مورد آخر هم اینکه از این طریق شما هم یک درامد ماهانه به نسبت ثابت خواهید داشت و هم قیمت ملک در طول سال زیاد شده و هر زمان که دوست داشتید,می توانید ویلا را بفروشید.به هر حال ما این شغل را به کسانی که سرمایه کافی دارند پیشنهاد می کنیم.

مطالب مرتبط

پ

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره