آگهی بیشتر...

خرید ویلا در سراسر ایران

یکی از معضلات امروزه این است که شما نمی توانید تمام ویلاهای ایران را که برای فروش گذاشته شده اند,در یک جا با قیمت مشاهده کنید و از این رو ما تصمیم گرفتیم تا با طراحی این صفحه و جمع آوری تمام فروشندگان,کار را برای شما راحت تر کنید. توجه داشته باشید که امروزه می توانید حتی با داشتن 1 میلیارد تومان صاحب ویلا شوید! دلیلش هم این است که در برخی از نقاط ایران از جمله چمستان,قیمت زمین های جواز دار بسیار پایین بوده و شما می توانید با زمین هایی با قیمت 1 میلیون تومان هم پیدا کنید (متری).

به هر حال اگر شما هم به دنبال داشتن یک ویلای نقلی یا لوکس هستید,ما در گروه صاب ملکی آماده ارائه بهترین فایل های کرج و ایران به شما دوستان عزیز هستیم.البته برخی از ویلاهای لیست شده قابلیت خریداری به شکلی اقساط را هم دارند که برای این مورد بهتر است با کارشناسان ما تماس بگیرید.

با هر بودجه ای!

شما می توانید باتوجه به بودجه و شرایطی که دارید,ویلای مورد نظر خود را انتخاب و خریداری کنید.بسیاری از افراد این تصور را دارند که نمی توان با کمتر از 2 الی 3 میلیارد صاحب ویلا یا حتی زمین شد که این طرز فکر کاملا اشتباست.

شما می توانید با مبالغ کمتر صاحب یک ویلای نقلی و البته تمیز شوید تا بتوانید هر ماه با خانواده خوش بگذرنید بدون آنکه مبلغی بابت اجاره ویلا بپردازید.

مزیت های خرید ویلا از همه لحاظ!

کسب درامد

همانطور که می دانید,امروزه بسیاری از افراد به قصد کسب درامد و سرمایه گذاری به سراغ خرید و ساخت ویلا می روند و شما هم می توانید یکی از همین دوستان باشید.

تفریح

قطعا شما هم دوست دارید که یک ویلا در یک منطقه با آب و هوای عالی داشته باشید تا بعد از چند ماه کار کردن,بتوانید استراحت کنید.ویلا یک انتخاب عالی برای خانواده شماست

ارزش زمین

دوستان عزیز توجه داشته باشید که اگر هم قصد سرمایه گذاری ندارید,زمین و ملک شما به شکل خود به خود قیمت بیشتری پیدا می کند و بعدها سال ها استفاده می توانید به فروش برسانید.

فروش سریع

اگر ویلا به درستی ساخته شده باشد و در منطقه به نسبت خوبی هم باشد,فروش آن کار بسیار ساده ای خواهد بود و تنها باید به مشاورین املاک همان منطقه یا گروه صاب ملکی بسپارید.

آشنایی با انواع ویلا

ویلاها به دلیل شکل ظاهری و بودجه ای که برایشان در نظر گرفته شده است به گروه های مختلفی تقسیم می شوند که هر کدام یک سری مزایا و معایبی دارند.برای مثال ویلاهای فلت به دلیل شکل ظاهری و عدم جذابیت,معمولا سخت اجاره یا فروش می روند و به همین خاطر است که اغلب ویلاهای اجاره ای را دوبلکس یا تریبلکس می سازند. به هر حال انواع ویلا عبارتند از :

  • ویلای نقلی (زیر 120 متر) : ویلاهای کوچک یکی از بهترین انتخاب ها برای کسانی است که بودجه زیادی ندارند و از طرفی نمی خواهند هزینه اضافه بابت دوبلکس بودن پرداخت کنند.چرا که هزینه ساخت طبقه اضافه بسیار زیاد بوده و همین دلیل قیمت بالای ویلاهای دوبلکس نسبت به فلت می باشد.
  • ویلای لوکس : اگر به دنبال ویلای لوکس هستید که تمام امکانات روز دنیا را داشته باشد و از بهترین مواد اولیه ساخته شده باشد,می توانید سری به فایل های صاب ملکی بزنید.اگر هم به دنبال ویلای خاصی هستید که در آگهی ها نمی باشد,بهتر است با ما تماس بگیرید.
  • ویلاهای خاص : این گوره از ویلاها به مواردی گفته می شود که یک ویژگی خاص دارد.برای مثال برخی از ویلاها در مکان هایی قرار دارند که تقریبا هیچ شخص دیگری وجود ندارد و به نوعی بکر هستند.برخی دیگر هم آنقدر امکانات و جذابیت دارند که جزو موارد خاص محسوب می شوند و معمولا هم قیمت بسیار بالایی دارند.
  • ویلای کلنگی : چنین ویلاهایی اغلب با زمینشان شناخته می شوند و خود ملک ارزش خاصی ندارد.چنین ویلاهایی را سرمایه گذاران خریداری کرده و یک آپارتمان یا ویلا در آن در می آورند.

خرید قسطی ویلا در شمال و کل ایران

امروزه به دلیل قیمت بسیار بالای زمین و مصالح ساختمانی,پرداخت هزینه کل ویلا به همراه زمین کار به نسبت سختی بوده و برای تمام مردم امکانپذیر نیست.اما ما در گروه صاب ملکی با داشتن فایل های بسیار زیاد با شرایط اقساط,می توانیم شما را در رسیدن به هدفتان یاری کنیم.

شرایط اقساط هر ملک وابسته به مالک بوده و ما هیچ نقشی در این مورد نداریم.برای مثال ممکن است یک مالک درخواست 50% کل مبلغ و پرداخت مابقی مبلغ در مدت 1 سال باشد و مالک دیگری تنها 30% مبلغ کل ملک را به عنوان پیش پرداخت بخواهد.به طور کلی هزینه قسط یک ویلای معمولی در ماه از 20 میلیون تومان شروع می شود به بالا.

برای خرید قسطی ملک نیاز به یک سری مدارک خواهید داشت که مهمترین آنها دسته چک معتبر است.چرا که امروزه برای خرید قسطی هر نوع کالایی نیاز به چک بوده و نمی توان در این مورد کاری کرد (مگر اینکه مالک سفته هم قبول کند که چنین مواردی کمتر دیده می شوند).

در آخر هم این مورد را بگوییم که بهترین مکان برای خرید قسطی ویلا,نقاط شمالی کشور هستند.چرا که حجم ساخت و ساز و فروش در چنین استان هایی بسیار بالا بوده و بسیاری از سازندگان شرایط اقساط ایده آلی فراهم می کنند.

خرید ویلا در شمال

همانطور که می دانید,شمال یکی از بهترین مناطق برای ساخت ویلا به حساب می آید که روز به روز بر تعداد ویلاها در این نقطه از کشور افزوده می شود.قطعا بسیاری از شما دوستان تصور می کنید که قیمت ویلا در شهرهای شمالی مانند مازندران و رشت بسیار بالا بوده و به هیچ عنوان نمی توان با زیر 2 میلیارد خرید کرد.اما بهتر است بدانید که یک سری شهرک هایی هستند که زمین هایی خوش قیمت با جواز ساخت دارند و شما می توانید از متری 3 میلیون تومان تهیه کنید. البته قیمت های کمتری هم می توانید پیدا کنید که این موارد معمولا کمی از امکانات شهری دور هستند و برای اجاره و کسب درامد چندان جالب به نظر نمی رسند.

معمولا زمین هایی که در استان مازندران قرار دارند,نسبت به زمین های استان گیلان گران تر هستند و دلیلش هم رفت و آمد بیشتر در استان مازندران است.به هر حال اگر بودجه خیلی زیادی ندارید و به دنبال داشتن یک ویلای زیبا و البته نقلی هستید,پیشنهاد می کنیم حتما به سراغ استان گیلان بروید! چرا که زمین های این نقطه قیمت مناسب تری دارند و از طرفی امکان رشد بعد از چند سال را دارند و می توانید به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت به آن نگاه کنید.

خرید ویلا در اطراف تهران

کسانی که ساکن شهر تهران هستند,معمولا می خواهند یک ویلا در نزدیکی خود داشته باشند که دیگر نیاز نباشد چندین سالعت رانندگی کنند.ما برای شما دوستان عزیز هم فایل های زیادی در روستاهای اطراف تهران داریم که قیمت چنین ملک هایی از 2 میلیارد تومان شروع می شود به بالا.برای مثال تهراندشت یکی از مناطق به نسبت جدید اطراف تهران و کرج به حساب می آید که امروزه ویلاهای لوکس زیادی در آن دیده می شود و شما هم می توانید متناسب با شرایط خود,یکی را به شکل نقد یا اقساط خریداری کنید.

البته روستاهای زیادی دیگری از جمله سهیلیه,کردان و کوهسار هم هستند که آب و هوای بسیار خوبی دارند و از طرفی امکانات زیادی در خود دارند.نکته مهم دیگر در رابطه با سهیلیه و مناطق مشابه این است که شما می توانید در کمترین زمان ممکن,ویلا یا زمین خود را به فروش برسانید و نیازی به نگرانی در این رابطه نیست.

500 میلیون تومان

قیمت زمین ویلا

قیمت زمین برای ساخت یک ویلا از حدود متری 2 میلیون تومان شروع می شود به بالا.برای مثال روستاهای مثل چمستان زمین های زیادی با این قیمت دارد که می توانید به شکل اقساط هم تهیه کنید.

هزینه ساخت ویلا

هزینه ساخت ویلا کاملا بستگی به محل زمین و مصالحی دارد که می خواهید به کار ببرید.اما به طور کلی هزینه ساخت از متری 8 میلیون تومان شروع می شود تا متری 40 میلیون تومان برای ویلاهای لوکس.
+20 میلیون تومان

درامد از اجاره ویلا

بسیاری از ما به دنبال کسب درامد از اجاره ویلا هستیم.به طور میانگین درامد یک ویلای خوب 150 متری حدود 2 میلیون تومان در روز می باشد که به طور میانگین حدود 20 میلیون تومان سوددهی دارد (در ماه).
مشاوره