خرید آپارتمان باغستان - آپارتمان باغستان ، خرید خانه آپارتمان و ملک در باغستان

                       
 • افزودن به علاقه‌مندی 35,800,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی تماس بگیرید
 • افزودن به علاقه‌مندی 43,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 35,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 43,000,000,000 تومان
 • باغستان
  آپارتمان باغستان باغستان کرج یکی از محلات نزدیک به گوهردشت است که در سال های اخیر پیشرفت زیادی داشته و قیمت ملک در این منطقه حداقل 2 برابر شده است (در مدت 2 سال).اگر شما هم به دنبال خرید ملک در کرج هستید و نمی دانید که کدام منطقه را انتخاب کنید,پیشنهاد ما باغستان است.باغستان به دلیل دسترسی آسان به اتوبان و مراکز خرید یکی از بهترین انتخاب ها برای خانواده هایی است که به دنبال یک ملک خوش قیمت در یک منطقه مسکونی تمیز هستند.

  خرید آپارتمان باغستان

  باغستان از بهرتین مناطق برای کارمندان ، خرید آپارتمان باغتسان بهترین انتخاب برای کارمندان و شغل های ثابت ، ترافیک کم منطقه در صبح و دسترسی سریع به مناطق مهم شهری باعث شده خرید آپارتمان در باغستان جزو بهترین گزینه ها باشد.

  در بین مناطق کرج منطقه باغستان از آن گزینه‌ها است که می‌توانید برای خرید آپارتمان باغستان را انتخاب کنید.

  مشاورین ما می‌توانند شما را در انتخاب  آپارتمان در باغستان راهنمایی کنند، اگر شماهم قصد خرید آپارتمان در باغستان را دارید با کارشناسان املاک بیاتونی در ارتباط باشید. کارشناسان ما با در نظر گرفتن شرایط بازار و رکود و ... بهترین مشاوره را به شما برای یک خرید پرسود ارائه می‌دهند.

  خرید زمین در باغستان کرج

  در حال حاظر زمین های ساخته نشده بسیاری در باغستان وجود دارند که قیمت آنها از متری 40 میلیون تومان شروع می شود و تا بیش از 100 میلیون تومان هم می رسد.کسانی که به دنبال سرمایه گذاری یا ساخت و ساز هستند و نمی توانند یک زمین خوب و سودده پیدا کنند,بهتر است نگاهی به باغستان داشته باشند! چرا که ساخت آپارتمان در اینجا سود به نسبت زیادی داشته و از طرفی به راحتی قابل فروش هستند. دلیل فروش راحت هم می توانیم به امکانات و البته کیفیت زندگی در این محل اشاره کنیم که دست کمی از گوهردشت ندارد (البته در سند برخی از ملک های این منطقه نام گوهردشت درج شده است).   تماس با ما 888 35 - 026 3700 049 0912
  مشاوره