• افزودن به علاقه‌مندی 12,600,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 4,600,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 5,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 18,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 12,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی 11,000,000,000 تومان
 • افزودن به علاقه‌مندی تماس بگیرید
 • افزودن به علاقه‌مندی تماس بگیرید
 • افزودن به علاقه‌مندی 7,000,000,000 تومان
 • عظیمیه
  خرید آپارتمان عظیمیه

  آپارتمان عظیمیه

  خرید آپارتمان در عظیمیه میتواند جز بهترین انتخاب ها برای یک فردی لوکس نشین باشد . عظیمیه یک منطقه با امکانت بالا است و به دلیل نزدیکی به کوه بعضی از مناطق آن آب  هوای بسیار خوبی دارد و شما با خرید آپارتمان در عظیمیه می توانید یک ویو عالی از شهر زیبای کرج را داشته باشید . یکی از مهمترین و ایده عال ترین شرایط عظیمیه نزدیک بودن به مراکز خرید و تفریحی است که باعث جذاب شدن این منطقه برای سکونت شده که چندتا از بهترین مراکز خرید کرج در عظیمیه است و عظیمیه در مسیر یکی از زیباترین جاده های ایران قرار دارد که همین باعث پر رونق بودن عظیمیه میباشد . یکی دیگر از نکات مثبت عظیمیه دسترسی عالی آن به تهران و شمال کشور می باشد که برای افرادی که رفت و آمد زیادی دارند بسیار موثر و کارآمد است . عظیمیه جز مناطقی از کرج است که در همه ساعت های روز حتی اخر شب ها شما قابلیت گشت و گذار و حتی خرید در این منطقه را دارید. خرید آپارتمان در عظیمیه می تواند برای سرمایه گذاری هم یک انتخاب عالی باشد چون رشد صعودی در زمینه ملک دارد. عظیمیه یکی از مناطقی است که در آن هم کوچه های شلوغ و پر رفت و آمد و هم کوچه های خلوت و آرام موجود است و برای هر سلیقه ای مناسب است و شما با خرید آپارتمان در عظیمیه میتوانید تجربه های جالب و عالی کسب کنید.

  ویلایی عظیمیه

  خرید ویلایی عظیمیه

  خرید ویلایی عظیمیه یعنی خرید سرمایه زندگی ، عظیمیه به دلیل نزدیکی به کوه آب و هوای بسیار مناسبی دارد و دارای زیباترین کوچه های شهر است که به شدت فضای آرامش بخشی دارد . خانه ویلایی در عظیمیه یعنی آب و هوای خب در فصل پاییز ، یعنی نمای زیبای شهر در زمستان ، یعنی بوی گل ها در بهار و نسیم خنک در تابستان . دسترسی به مراکز خرید و تفریحی هم یکی از مزیت های عظیمیه است .

  خرید ویلا عظیمیه

  شما با خرید ویلا عظیمیه میتوانید تجربه های جالبی در همه فصول سال کسب کنید چون هم نمای زیبایی از کرج دارید هم آب و هوای بسیار عالی . و همچنین شما با خرید ویلا و ویلایی در عظیمیه در کنار لذت بردن میتوانید یک سرمایه گذاری عالی هم داشته باشید . این منطقه دارای چندتا از بهترین پارک ها و میدان در کرج است که همین باعث شده منطقه جذاب و زیبایی برای سکونت باشد . عظیمیه یکی از منطقه های قدیمی کرج است که همین باعث شده اکثر مردمان بومی عظیمیه در خانه های ویلایی ساکن باشند و شما با خرید خانه ویلایی در عظیمیه میتوانید به فرهنگ زیبا و دلنشین مردم کرج نزدیک تر بشید و تجربه های متفاوتی کنار مردم عظیمیه کسب کنید . اجاره آپارتمان عظیمیه

  اجاره آپارتمان عظیمیه

  اگر بودجه محدودی دارید و قصد سکونت در یک  منطقه خوب و عیان نشین را دارید پیشنهاد ما به شما عظیمیه است . این منظقه به دلیل وجود تنوع مکانی و قیمتی یک پیشنهاد عالی برای اجاره است . دسترسی آسان به مراکز خرید ، درمانی ، اموزشی و تفریحی باعث ایجاد یک منطقه عالی برای سکونت شده . اجاره آپارتمان عظیمیه برای همه افراد یک جامعه مناسب است چون تنوع بالایی در همه زمینه ها دارد .

  خرید زمین عظیمیه

  خیلی خیلی کم و خیلی بیشتر گران، خرید زمین عظیمیه بی‌شک سودمند است که به علت کم بودن زمین خالی در این منطقه خرید زمین در عظیمیه بسیار سخت و گران بوده و هست.